photo_2019-12-14_21-27-3614 грудня 2019 року студентка Таврійського державного агротехнологічного університету Нестерчук  А. О. (факультет економіки та бізнесу) (керівник – ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук, Шлєіна Л. І.) взяла участь в обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика.

Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів».

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

В урочистій обстановці організатори привітали усіх учасників та побажали креативності, творчого підходу до виконання завдань. Учасників було розподілено за віковими категоріями. Студентка нашого університету отримала завдання, на виконання якого відводилося 4 години.

З великою відловідальністю Настя поставилася до роботи.

Дякуємо їй і бажаємо подальших успіхів!

ст. викладач кафедри СГН Шлєіна Л.І.