26 вересня 2019 року в аудиторії 1210 було проведено відкриту лекцію к.і.н., доцентом кафедри СГН з навчальної дисципліни «Історія та культура України» за темою: «Україна під владою Литви і Польші. Утворення козацької держави» з студентами 11 гр. ЕЕЕ. На занятті були присутні к.ф.н., доцент Ісакова О.І. та к.і.н., ст. викладач Михайлов В.В.

18 жовтня 2019 р. на засіданні кафедри СГН відбулось обговорення відкритої лекції Мельника О.О.

У своєму виступі к.ф.н., доцент Ісакова О.І. доповіла, що тема лекції відповідає робочій програмі. Лектор має високу теоретичну та методичну підготовку, добре володіє фактологічним матеріалом, активно використовував мультимедійні засоби. Наприкінці лекції було підведено підсумки за темою лекції та показано зв’язок з проблемами сучасної України.

К.і.н., ст. викладач Михайлов В.В. підкреслив, що лекція проведена відповідно до методичних вимог. Лектор вдало пов’язав теоретичний матеріал з фактологічним що зробило викладання змісту лекції більш цікавим.

Після обговорення було прийнята ухвала, що лекція проведена на високому навчально-методичному та теоретичному рівні.

DSCN5864 DSCN5865 DSCN5871