7 жовтня 2019 року к.пед.н., доц. Тараненко Г.Г. було проведено  відкриту лекцію з дисципліни «Логіка та риторика» на тему «Закони мислення» в 11 МБ ХТ та 12 МБ ХТ групах.

Тема лекції відповідала робочій програмі і навчальному плану, була пов’язана із вивченим матеріалом і містила низку дискусійних питань та наукових проблем. Структура лекції відповідала методичним вимогам, зокрема, було чітко сформульовано мету, план та композиційну побудову (вступ, основна частина, закінчення). Заняття вирізнялося логічною послідовністю і взаємозв’язком окремих частин лекції, виділенням головних ідей і моментів.

Аналізуючи змістовність лекції, можна відзначити високий науковий рівень, відповідність новітнім досягненням науки і практики, наявність міждисциплінарних зв’язків. На занятті лекційний матеріал було вдало пов’язано з професійними інтересами підготовки фахівців. Викладачем активно застосовувалися методи і прийоми активізації пізнавальної діяльності студентів та елементи зворотного зв’язку.

Стиль викладу лекційного матеріалу був ясним, чітким і доступним із вдалим застосуванням технічних засобів навчання, наочностей та наявністю контакту з аудиторією.

Щодо майстерності лектора, то варто відзначити високий рівень вільного володіння лекційним матеріалом, емоційність, високу культуру мовлення, поважне і тактовне ставлення до студентів та вміння зняти напруження і втому аудиторії.

IMG_20191007_080256 IMG_20191007_080657

IMG_20191007_080727 IMG_20191007_080750