Будь-який викладач завжди готовий до професійного та духовного зростання. І в цьому завжди велику роль відіграє сприйняття, осмислення художньої літератури, що сприяє підвищенню не тільки рівня знань, а можливості співвідношення їх з культурним рівнем, якостями та здібностями особистості.

Викладачі кафедри  Адамович А.Є. та Шлєіна Л.І. взяли участь у роботі  зимової наукової школи «Аксіологічна парадигма сучасної Європи: літературні проекції» (29.11-04.12.2021 р.) на базі МДПУ ім. Б. Хмельницького.

Під час ряду зустрічей було приділено увагу таким проблемам: європейська цивілізація та загальнолюдські цінності; міжпредметна інтеграція: вертикальний тематизм на уроках літератури та ін. Було прослухано пізнавальні лекції, на яких висвітлено теми, що стосуються  діяльнісного підходу на заняттях, розвитку інформаційних та медійних навичок особистості, а також особливостей візуального контенту як джерела вивчення літературних текстів. Після вдалого виконання усіх завдань учасники отримали сертифікати. Дякуємо організаторам та лекторам за пізнавальний матеріал та креативний виклад інформації.

За інформацією к.філол.н., доц. Адамович Анастасіі

10 Сертифікат Шлеіної 14.Сертифікат Адамович