літературна гра Найрозумніший    10 березня 2021 року старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Шлєіна Л.І. провела літературний брейн-ринг «Найрозумніші». Учасниками стали студенти 21 АІ групи механіко-технологічного факультету.

Метою гри   стало поглиблення знання молоді про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка, сприяти усвідомленню значення творчості поета для української та світової культури, для кожного особисто;  сприяти розвитку пам’яті, допитливості, пізнавальних інтересів, самоосвітніх умінь та навичок, формуванню культури мовлення. розвивати інтерес до літератури, розвивати культуру зв’язного мовлення, логічне й абстрактне мислення, вміння узагальнювати, доводити власні думки; виховувати повагу до Тараса Шевченка за його внесок у скарбницю  української поезії.

Доля генія була тяжка. Та навіки залишився з нами той, «хто зробив  своє велике діло, не зазнав щастя живим і кого ждало інше щастя вже по  смерті, тяжко зароблене щастя, безсмертна слава вовіки і віки…»

Він продовжив свій родовід не в прямих нащадках, а в Слові, увічнив  себе як єство всього народу, як долю і характер України. Тож хай  назавжди у ваших серцях горить іскорка любові до поезії, яку засвітив  Великий  Кобзар.

За інформацією ст.викладача Людмили Шлєіної

MyCollages

9photo_2021-03-10_13-30-27photo_2021-03-10_14-01-50photo_2021-03-10_14-01-51 (2)