academ Відповідальність за дотримання цінностей академічної чесності є особистим обов’язком кожного та спільною справою університетської громади загалом. Кожен член університетської академічної спільноти – студент, викладач, керівник – відповідальний за дотримання принципів доброчесності в навчально-виховній та науково-дослідницькій діяльності.

21 листопада 2019 року відбулось обговорення академічної доброчесності на засіданні гуртка, на якому обговорювалося нагальне питання доброчесності учасників освітнього процесу в університеті. З основними положеннями Кодексу честі та Антикорупційної програми ТДАТУ студентів ознайомила керівник наукового гуртка старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Шлєіна Л.І.. Загальні моральні принципи та правила етичної поведінки осіб, що працюють і навчаються в університеті, були обговорені у ході дискусії між учасниками гуртка і керівником.

ОСОБЛИВОСТІ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

file-page3 Skladovi_QA