У ТДАТУ імені Дмитра Моторного 21 листопада відбулася студентська олімпіада з психології. У ній взяли участь 42 студенти. Проведена олімпіада була спрямована на посилення значимості психологічних дисциплін у професійній підготовці фахівців і мала за мету закріплення та поглиблення знань та вмінь, отриманих в процесі теоретичного та практичного навчання, стимулювання творчого зростання, виявлення найбільш обдарованих та талановитих студентів. З вступним словом та привітаннями учасників олімпіади виступили Єременко Л. В. к.психол.н., старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук і Зімонова О. В. старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук.
За рішенням членів журі олімпіади з психології визначені наступні переможці:
1-е місце: Ткачук Ю.М., 11 МН;
2-е місце: Гаврилова М.О., 12 МН;
3-є місце: Петрова Д.С., 21 ОО.
Бажаємо всім учасникам та переможцям олімпіади творчого натхнення і високого рівня навчально-професійних домагань.

DSC01581 DSC01595 DSC01599 DSC01610