photo_2020-05-14_14-15-58 20 квітня 2020 року стартував Всеукраїнський проєкт «ЕСЕ» для молоді.

До участі у конкурсі запрошено школярів, студентів коледжів і університетів України, а також всіх зацікавлених без виключення віком від 14 до 18 років.

Офіційний партнер проєкту: Київська Мала академія наук учнівської молоді.

Мета проекту – мотивувати молодь до саморозвитку та самовдосконалення, пошуку та усвідомлення свого внутрішнього потенціалу, навчити долати труднощі та перешкоди на шляху до самореалізації, допомогти знайти зразки для наслідування в суспільстві, навіть онлайн в умовах карантину.

Проект складається з двох етапів:

• письмової конкурсної програми на краще есе на задану тему;
  • зйомки циклу відеопрограм за участю авторів кращих есе та видатних особистостей.

Щотижня визначні люди нашої країни, лідери думок, зірки шоу-бізнесу оголошуватимуть учасникам конкурсу нову тему есе та даруватимуть подарунки переможцям. Автори кращих есе отримають можливість взяти участь у зйомках однієї з програм «ЕСЕ» і особисто поставити питання живій легенді.

Початок понеділка 14 травня 2020 року підготував нову захопливу історію.

Цього тижня у рамках проєкту ЕСЕ свою тему запропанувала одна з найсильніших вокалісток нашої країни, співачка, акторка Женский Квартал Марта Адамчук.

Її перша велика кар’єра розпочалася зі співпраці з командою гурту “Потап і Настя”. Потім на шоу Голос країни (Voice of the Country) глядачі із захопленням спостерігали її яскравий шлях до півфіналу. Після “Голосу країни” чарівний вокал Марти зазвучав і у шоу “Танці з зірками”, а зараз лунає з екранів найрейтинговіших каналів та на найбільших концертних майданчиках країни.

Дедлайном подачі матеріалу було визначено четвер, 14 травня о 19:00 годині.

Всі охочі взяли участь у конкурсі, їм необхідно було  зареєструватися, написавши на пошту ese.writenow@gmail.com «Я, ПІБ (повністю), підтверджую свою участь у конкурсі “ЕСЕ”»

У Всеукраїнському конкурсі “ЕСЕ” на тему “Я слухаю музику, коли..”, і перемогу одержала студентка першого курсу факультету АТЕ Дяткова Єлизавета (керівник старший викладач кафедри СГН Шлєіна Людмила Іванівна) сумарною кількістю 543 вподобань (лайків) на офіційних сторінках проекту. Вже цього тижня вона має отримати подарунок від співачки та акторки “Жіночого кварталу” Марти Адамчук.

Організатори проєкту: компанія KOLLERAHA та команда компанії GUGA Entertainment Group

Офіційний партнер: Київська Мала академія наук учнівської молоді

Освітній партнер: Освітні Амбасадорки – дівчата в науці

Ювелірний партнер: Ювелірний Дім ZARINA

Fashion-партнер: Дім Моди Viktoria Grand

Beauty-партнер: NIKADZIU

Медіа-партнер: Studioofmydreams

Щиро вітаємо Дяткову Єлизавету із перемогою та бажаємо натхнення і подальших перемог! А також дякуємо усім хто долучився до голосування та підтримав нашу студентку!