12 – 14 січня 2021 р. викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук доц. Галина ТАРАНЕНКО та доц. Ольга ПОПРАВКО взяли участь у семінарі «Європейська соціальна політика». Семінар проводився за підтримки Асоціації дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE), Інституту розвитку соціальної згуртованості, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова та Національного університету біоресурсів і природокористування України у рамках імплементації проєкту Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) у співпраці з проєктом Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку». Проводила семінар Марина Дєліні, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, член команди проєкту кафедри Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» та проєкту Жана Монне ««Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку».

Метою семінару «Європейська соціальна політика» стало вивчення ефективної практики європейської соціальної політики, соціальних моделей європейських країн та основних особливостей соціальної політики ЄС. У ході семінару були висвітлені питання, що стосуються основних соціальних процесів в Європі, зокрема, питання соціальної стратифікації суспільства в ЄС, міграційні процеси та основні чинники впливу на них. Окремо зупинились на проблемі соціальної відповідальності бізнесу європейських підприємств та вивченню їх досвіду. Було розглянуто розвиток ринку праці в європейських країнах у контексті проблем, з якими вони стикаються і які є характерними для всіх розвинених країн. Якість життя європейського населення та конкурентоспроможність підприємств ЄС набагато вищі за українські, тому ці знання про моделі, практики, політику тощо повинні бути поширені серед українського населення.

Інформаційний супровід:

к. ф. н., доцент кафедри СГН

Ольга ПОПРАВКО

Поправко_Certificate_семiнарEвропейс_ка_соцiал_на_полiтика_12-14.01.21_page-0001 Тараненко_Certificate_семiнарEвропейс_ка_соцiал_на_полiтика_12-14.01.21_page-0001