28-30 грудня 2020 р. викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук доц. Галина ТАРАНЕНКО та доц. Ольга ПОПРАВКО взяли участь в курсі-інтенсиві «Європейська політика соціальної згуртованості», що проводився за підтримки Асоціації дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE), Інституту розвитку соціальної згуртованості та Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Інтенсив проводився в рамках імплементації проєкту Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) у співпраці з Жан Монне Проєктом «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку». Спікером програми була проф. Марья Нестерова, доктор філософських наук, професор, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, професор Кафедри Жана Монне  «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» та академічний координатор Жан Монне проєкту «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку».

Метою інтенсиву стало надання знання практик ЄС щодо соціальної згуртованості, соціальної моделі; показ практичних інструментів впровадження ідей згуртованості в розвиток українського громадянського суспільства; допомога у пошуку основних принципів стійкості соціального, економічного та територіального розвитку. Курс «Європейська політика соціальної згуртованості» включав питання, що стосуються Європейської соціальної політики, Європейської політики згуртованості, Європейської молодіжної політики. Учасники курсу мали змогу покращити знання про розвиток громад (спільнот), соціальні інновації в освіті.

Інформаційний супровід:

к.пед.н., доцент кафедри СГН

Галина ТАРАНЕНКО

Поправко_сертифiкат_28-30.12.20_page-0001 Тараненко_Certificate_28-30.12.20__page-0001