img-c0552653310cc3175ab15ce12a4a5145-v    Тренінг було присвячено темі «Риторика і мистецтво презентації», яка є досить актуальною і затребуваною відповідно до вимог сьогодення.

Тренер: к.філол.н., доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Адамович А.Є.

На тренінгу було використано лекційні матеріали з підготовки до публічного виступу, особливостей виголошування промови, проведення самоаналізу виступу (https://youtu.be/8KuFOkY8SEs).

Після проходження тренінгу студентами було засвоєно особливості комунікативно-мовленнєвих ситуацій, характерних для професійної діяльності, закономірності та логіку мовлення, основні види ораторських промов, жанри публічного виступу, прийоми удосконалення мовленнєвої майстерності.

На заході висвітлено роль риторики у сучасному світі, проаналізовано класифікації публічних виступів, розкрито зміст понять з теми (риторика, виступ, промова, повідомлення, доповідь, оратор, аргумент, доказ, доведення, презентація та ін.).

На тренінгу студенти набули таких навичок:

• будування розгорнутого монологу з фахової проблематики;
  • застосування основних законів риторики під час професійного спілкування;
  • створення максимально ефективної композиції промови;
  • навички щодо правильного, точного і коректного висловлювання думки відповідно до змісту, умов комунікації;
  • створення індивідуального стилю.

Проведення заходу з використанням навчального відеороліка стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Адамович А.Є. та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

За інформацією к.філол.н., доц. Адамович А.Є.

3  1