ITER – це щорічний міжнародний семінар, присвячений науковим дослідженням, бізнесу/академічним програмам інформаційно-комунікаційних технологій, пов’язаних з вирішенням практичних економічних проблем, а також просуванням економічних досліджень. ITER робить акцент на реальних застосуваннях ІКТ-рішень в економіці. Тому всім учасникам рекомендується продемонструвати, яким чином і, з якою метою будуть використовуватися запропоновані рішення. Прикладами можуть бути економічні дослідження, що включають нові інструменти та/або методологічні підходи, експериментальні дослідження з застосовними економічними застосуваннями, або опитування, що відкривають нові ІТ-додатки та тенденції в економічних дослідженнях і практиці.

Тематичні напрями:

1. Нечітка логіка та нейронні мережі в економіці
  2. Еволюційна та імітаційна економіка
  3. Системний аналіз і наука про дані
  4. Інтелектуальні виробничі та інформаційні системи
  5. Інтелектуальні виробничі та інформаційні системи

Мовами ITER є англійська, українська та російська мови

Семінар для співробітників, референтів, аспірантів, студентів магістратури, практиків галузі.

Програма ITER 2019 включатиме панельну дискусію, презентування  виконаної роботи та подальших досліджень.

Proceedings: CEUR-WS, indexed by Scopus

Post-proceedings: Springer CCIS (acceptance pending), indexed by: Scopus, Web of Science, EI-Compendex, DBLP, Mathematical Reviews, SCImago

Venue: Kherson State University

Важливі дати

(23:59 Гавайський час)

Понеділок, 25.03.2019 – крайній термін подання матеріалів

Понеділок, 22.04.2019 – повідомлення про прийняття

Понеділок, 06.05.2019 – подача готових до друку камер

Понеділок, 06.05.2019 – дата реєстрації

Понеділок, 12.06.2019 – дата проведення воркшопу

WS ITER, не стягує плату за участь у конференції. Участь БЕЗКОШТОВНА, витрати покриваються спонсорами.

Усі подання повинні відповідати вимогам формату Спрінгер ІССС. Інструкції з форматування та шаблон, а також рекомендації щодо оформлення надані для Вашої зручності на веб-сайті ICTERI 2018: http://icteri.org/icteri-2019/.

Матеріали подаються у форматі .pdf за допомогою системи EasyChair: https://easychair.org/conferences/?conf=icteri2019.

7th International Workshop (ITER 2019)