Вже другий рік студенти ТДАТУ мають можливість отримати разом із дипломом нашого університету диплом Університету Прикладних Наук Анхальт (Hochschule Anhalt, Anhalt University of Applied Sciences) у Німеччині.

логооооо

АНХАЛЬТ22 АНХАЛЬТ3311АНХАЛЬТ

Ця можливість з’явилась завдяки плідній співпраці між двома університетами. Кращі студенти мають змогу безкоштовно проживати та навчатися  у країні Європейського Союзу, вдосконалювати знання німецької та англійської мов, отримувати додатковий професійний та життєвий досвід та вивчати культурні і традиційні особливості Німеччини, аспектів ведення у ній бізнесу. Крім того участь у такій програмі дає змогу зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;

Вітаємо студентів нашого університету Кармишову Наталію та Каленюка Сергія з тим, що вони успішно пройшли відбір за програмою «Подвійний диплом» в університеті Анхальт (Anhalt University of Applied Sciences), Німеччина!

Можна з певністю стверджувати, що можливість участі у  аналогічних програмах є безперечною перевагою навчання у Таврійському Державному Агротехнологічному Університеті.