Іноземні студенти, які отримали стипендії від Німецької служби академічних обмінів DAAD для навчання в німецьких вузах з літа 2020 року, не зможуть ними скористатися. Як йдеться на сайті DAAD, в зв’язку з пандемією коронавируса SARS-CoV-2 багато університетів Німеччини призупинили свою роботу на деякий час.

Зауважимо, що тим, хто збирався приступити до навчання в німецьких вузах влітку 2020 року, в DAAD радять постаратися організувати приїзд до Німеччини до початку зимового семестру. В той же час в організації пообіцяли продовжити виплату стипендій іноземним студентам, які через пандемію коронавируса не змогли повернутися на батьківщину.

Що стосується програми ЄС студентських обмінів Erasmus +, то в разі зміни дати повернення на батьківщину її учасників або анулювання запрошення до участі в програмі обміну, Європейська комісія взяла на себе зобов’язання компенсувати витрати студентів, аж до стовідсоткового розміру стипендії.

Після завершення пандемії COVID-19 Німеччина докладе максимум зусиль для відновлення в найкоротші терміни студентських обмінів.

Більш детальна інформація на сайті DAAD.