«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Politechnika Białostocka запрошують викладачів університету взяти участь у  дистанційному стажуванні за темою: «Інноваційний підхід у галузі технічних наук: сучасний стан та перспективи розвитку».

Дати проведення: 17 травня- 25 червня 2021 року

Метою cтажування для викладачів технічних дисциплін є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських технічних університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному технічному університеті.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

Реєстрація та детальна інформація за посиланням.

Детальна програма онлайн-стажування