Американська Асоціація жінок з університетською освітою (AAUW) є провідним голосом нації, що пропагує рівність та освіту для жінок і дівчаток. Асоціація пропонує Міжнародну програму стипендій для жінок з метою дипломного та післядипломного навчання в Сполучених Штатах. Починаючи з 1917 року Міжнародні стипендії були присуджені більше 3300 жінкам з більш ніж 130 країн світу.

Програма відкрита для жінок, які не є громадянками або постійними жителями США, що мають ступінь бакалавра.

Термін подачі заявок: 1 грудня 2013 року

Стипендія: $18 000 до $30 000.

Одержувачі вибираються за академічні досягнення та громадську позицію. Одержувачі повернутися в свої рідні країни, щоб стати лідерами в бізнесі, уряді, наукових колах, громадській діяльності та мистецтві.

Умови

Міжнародні стипендії присуджуються для очного навчання або дослідження в Сполучених Штатах, для жінок, які не є громадянами США або постійними жителями. Підтримується як дипломне так і післядипломне навчання в акредитованих закладах США. Кандидати повинні мати диплом бакалавра до 30 вересня 2013 року, і мають подати заявку на навчання до бажаного університету в США до моменту подачі заявки. До п’яти стипендій є поновлюваними на другий рік.

Кандидати відбираються на основі академічної та професійної кваліфікації, необхідності спеціальних знань і навичок в країні, звідки вона родом, прихильності поліпшення становища жінок в її рідній країні про що свідчить її попередня робота і пропоноване навчання або наукове дослідження, документальні свідоцтва про їй громадську роботу в країні зокрема заходів, що стосуються поліпшення життя жінок.

Стипендія

Розмір стипендій розрізняється залежно від рівня навчання/дослідження:

• Магістратура або перший професійний диплом: $ 18000
  • Аспірантура: $ 20000
  • Постдок: $ 30000

Подача заявки

Наступні документи складають повний комплект. Якщо будь-які документи будуть відсутні, заява буде вважатись неповною і буде дискваліфікована. Будь ласка, ознайомтеся з докладними інструкціями щодо подачі заявки більш докладно.

1. Форма заяви
  2. Збір у розмірі $30 (не відшкодовується)
  3. Підтверджуючі документи
  4. Офіційні академічні виписки
  5. Доказ ступеню бакалавра
  6. Доказ ступеню кандидата наук (для постдоків)
  7. Офіційні результати тестів TOEFL
  8. Лист прийому до університету в США
  9. Зворотню листівку

Заявки мають бути подані онлайн тут до 17:00, за центральним часом США, 1 грудня, 2013 року.

З запитаннями звертатись на адресу електронної пошти aauw@act.org.

Для отримання додаткової інформації, відвідайте офіційний сайт.