MASHAV – Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в цілях розвитку та MATC – Міжнародний навчальний сільськогосподарський центр запрошують фахівців взяти участь в Міжнародному Курсі: «Управління водними ресурсами та сучасні технології підведення води на поля.»

Мета програми
Метою тренінгу є обмін досвідом Ізраїлю з учасниками та цілісний підхід до політики в галузі водного господарства та інтегрованого управління; підвищення ефективності використання води та зрошення для розвитку сільськогосподарського сектора. Крім того, курс націлений на підготовку снови для дискусії та аналізу, щоб оцінити можливе пристосування нових стратегій та технологій до умов кожної з країн-учасниць.

Основні предмети
Курс включатиме відвідування професійних лекцій та поїздки на місця. Він охоплює наступні теми:

– Стале управління водними ресурсами в Ізраїлі – політика та стратегії

– Управління традиційними джерелами водних ресурсів

– Розвиток нетрадиційних джерел водних ресурсів

– Якість води: стандарти та правила

– Вимоги до води для сільськогосподарських культур

– Технології що застосовуються в зрошенні і удобрювальну поливі

– Відведення осідання стічних вод

– Дослідження та розробки

Вимоги до кандидатів
Курс спрямований на професіоналів з урядових та неурядових установ, університетів, науково-дослідних інститутів та / або приватного сектору, які беруть участь у проектах з управління водними ресурсами та зрошення для розвитку сільського господарства на національному, регіональному та місцевому рівнях. Кандидати повинні мати академічний диплом за сумісними дисциплінами та принаймні два роки професійного досвіду роботи у суміжних областях. Кандидат повинен вільно володіти англійською мовою.

Загальні вимоги до подачі заявки
Заявку та іншу інформацію можна отримати в найближчому представництві  Ізраїлю або на веб-сайті MASHAV: http://mashav.mfa.gov.il/MFA/mashav/Courses/Pages/default.aspx.
Заповнені заяви, в тому числі довідка за станом здоров’я та рекомендаційні листи, повинні надсилатися до представництва Ізраїлю у відповідній країні до 18 серпня 2017 року.

Детальніша інформація за посиланням: http://www.mashav.mfa.gov.il/MFA/mashav/Courses/Documents/51-07%20Water%20Management%20and%20Modern%20Irrigation%20Technologies.pdf