З 13 – 26 вересеня 2020 року в рамках 2-ї Німецько-української літньої школи економіки сільського господарства в Німеччині запланований курс під назвою «Аналіз часових рядів на сільськогосподарських і продовольчих ринках». Захід буде проходити в Галле (Заале), Німеччина, і фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (AA).
Літня школа призначена для українських аспірантів і магістрантів в галузі економіки сільського господарства або суміжних областях.

Захід організовується IAMO, Німеччина, Київською школою економіки (KSE), Україна, у співпраці з Університетом Мартіна Лютера, Галле-Віттенберг (MLU), Німеччина, Кільський університетом Крістіана Альбрехта, Німеччина, і Георгом Августом. Університет Геттінгена, Німеччина.

Мова курсу англійська. Участь безкоштовна. Витрати на проїзд та проживання будуть (частково) покриватися стипендією DAAD. Заявки (на англійській мові) слід подавати через онлайн-заявку до 30 квітня 2020 року.

Більш детальну інформацію про німецько-української літньої школи економіки сільського господарства ви знайдете тут.