Наприкінці лютого у нашому Університеті  спільно з французькими партнерами в рамках міжнародного співробітництва на кафедрі іноземних мов у форматі ZOOM-конференції відбулася зустріч франкомовних студентів з представниками Федерації Обмінів Франція – Україна (FEFU).

Наші давні надійні партнери Філіп Жене, президент Асоціації «Співробітництво Пуату-Шарант Україна», відповідальний за відносини з аграрними університетами та сільськогосподарські стажування студентів; Томас Гроньє, представник Асоціації FLE FU викладачів французької мови як іноземної; Ольга Крошко, перекладач, секретар ФОФУ, провели конкурсний відбір студентів у форматі ZOOM-співбесіди на літні освітні виробничі практики на аграрних підприємствах Франції у 2021 році, які дозволять студентам, які володіють французькою мовою, здійснювати лінгвістичні та професійні стажування терміном від 2 до 6 місяців. Стажування надають можливість підвищити рівень своєї іншомовної професійної підготовки та всебічного розвитку особистості, можливість реалізації свого потенціалу, набуття та удосконалення практичного досвіду роботи на французьких підприємствах.

3 березня 2021 року у форматі ZOOM відбулася зустріч представників Федерації Обмінів Франція – Україна з адміністрацією університету. Зустріч була організована за ініціативою французької сторони з метою підвести підсумки спільної діяльності за останні роки та розглянути плани співпраці в освітній сфері на майбутнє, а саме продовжити прийом студентів та відповідальних осіб університету у Франції, розширити можливості активізації співробітництва між вищими навчальними закладами Франції, отримання стипендій для навчання, організацію нових проектів та курсів з французької мови.

B результаті переговорів сторонами були визначені стратегії співпраці ТДАТУ з FEFU на 2021 рік.

Президент Федерації Обмінів Франція-Україна подякував адміністрації університету та викладачам за відмінну підготовку студентів, за сприяння проведенню міжнародних стажувань.

DSC_0004 DSC_0001