Асоціація APOLLO представляє програму стажування, яка надає чудову можливість випускникам студентам ТДАТУ отримати досвід роботи і почати будувати свою кар’єру в АПК. Програма проводиться асоціацією APOLLO на замовлення Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини (BMELV) у тісній співпраці з Східним комітетом німецької економіки та з аграрними компаніями Німеччини.

Презентація програми відбудеться 28 жовтня 2013 року в аудиторії 1.127 об 11:20.

Асоціація APOLLO займається проектами в області екології, сільського господарства і розвитку села в Східній Європі. Вона була створена в 1991 р.з ініціативи німецьких студентів для започаткування обміну і співробітництва між вишами і студентами Німeччини і Східної Європи. Мета APOLLO – сприяння розвитку аграрного сектору і сільських регіонів у Східній Європі.

З 1996 р. Міністерство сільського господарства і інфраструктури федеральної землі Бранденбург надає фінансову підтримку для проведення програми практики APOLLO для студентів з України і Білорусі.

Програма практики APOLLO :

Осінь: попередній відбір практикантів в ТДАТУ.
Зима: інтенсивний курс німецької мови в ТДАТУ (APOLLO надсилає викладачів німецької мови для підготовки майбутніх практикантів).
Лютий: остаточний відбір кандидатів для участі в програмі практики.
Початок червня: від’їзд до Німеччини.
Літо: 4-місячна виробнича практика, яка включає 3 освітні семінари.
Початок жовтня: заключний семінар з випускним іспитом. Нагородження преміями кращих практикантів. Від’їзд до України.

Вимоги до студентів:

Добре знання німецької мови
Професійні знання та навички, фаховий інтерес
Ви маєте бути студентом 3 курсу
Наявність водійських прав на легкові автомобілі (хлопцям також і на трактор)
Дійсний закордонний паспорт
Мотивація, інтерес, толерантність до іншої культури

[symple_box color=”red” text_align=”left” width=”100%” float=”none”]
Увага! Практика APOLLO є навчально-освітньою практикою!
Заробіток грошей за кордоном не є метою цієї програми!!!
[/symple_box]