Науково-технологічна дослідна рада Туреччини (TÜBİTAK) надає стипендії для іноземних висококваліфікованих аспірантів та молодих кандидатів наук дослідників щоб продовжувати свої дослідження в Туреччині в галузі природничих наук, інженерних і технічних наук, медичних наук, сільськогосподарських наук, соціальних та гуманітарні науки. Програма спрямована на сприяння науково-технічному співробітництву Туреччини з країнами перспективних дослідників.

Термін подачі заявок: 21 квітня 2014 і 31 жовтня 2014 року

Відкритий для: міжнародних висококваліфікованих докторантів та молодих кандидатів наук дослідників

Стипендія: дорожні витрати, медичне страхування, щомісячна стипендія у розмірі 2250 турецьких лір

Умови участі

• Кандидати повинні бути не громадянами Туреччини. Заявники, які мають подвійне громадянство з Туреччиною, не мають права на участь;
  • Кандидати повинні мати запрошення від університетів або науково-дослідного інституту в Туреччині;
  • Кандидати повинні підтвердити, що вони мають достатні знання мови для виконання своїх досліджень;
  • Кандидати повинні бути 35 років або молодше на пост- докторських дослідників;
  • Кандидати повинні бути зараховані в аспірантуру за кордоном (в Україні, наприклад) для аспірантів ;
  • Заявники, які мають ступінь доктора філософії в Туреччині повинні мати середні бал мінімум 3.50/4.00 в кандидатській програми.

Стипендія

Максимальна тривалість для участі становить 12 місяців із щомісячною стипендією в 2250 турецьких лір.

Вам також будуть відшкодовані дорожні витрати (в обидва кінці до 1000 дол США) та медичне страхування (до 1200 дол США). У разі схвалення Керівного комітету Департаменту науки стипендій та грантових програм TÜBİTAK , оплата проїзду та медичного страхування для учасника можуть бути частково покриті.

У разі схвалення Керівного комітету TÜBİTAK BİDEB, дослідницький грант до 5000 турецьких лір для витратних матеріалів у пропонованому дослідженні можуть бути надані.

Заявка

Заявки будуть прийматися два рази на рік. Терміни подачі документів на 2014 рік є 21 квітня та 31 жовтня 2014 року.

Всі заявки мають бути подані в електронному вигляді через портал TÜBİTAK стипендія додатків. Всі супутні необхідні документи також повинні бути завантажені в електронному вигляді. Для того щоб завершити процес подачі заявки , заявники не повинні схвалити свої додатки до 17.30 на момент подачі заяви.

Під час подання, оригінальні копії необхідних документів не вимагаються. Проте, заявники які отримують стипендію повинні відправити оригінальну копію необхідних документів для того, щоб бути в змозі використати свої стипендії.

Необхідні документи для заявки:

• Копія свідоцтва про народження або паспорта;
  • Резюме для заявника;
  • Резюме та список публікацій для вченого;
  • Дослідницька пропозиція;
  • Запрошення або мотиваційний лист від ученого з Туреччини;
  • Додатки до дипломів бакалавра, магістра і кандидата наук;
  • Дозвіл на виїзд з установи заявника;
  • Мовний сертифікат;
  • Два рекомендаційні листи;
  • Підтвердження навчання в аспірантурі на аспірантів;
  • Копія диплому кандидата наук для пост-докторських дослідників.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте офіційний сайт.