18-25 листопада 2014 відбудеться німецько-польсько-українська школа ім. Богдан Осачука. Примаються заявки від студентів з Німеччини, Польщі та України. Набір триває до 13 жовтня. Мовою навчання в школі є англійська.

Це буде серія лекцій, семінарів та практикумів у вигляді 7-денної школах, що проводяться англійською мовою.Школа адресована студентам і аспірантам з Німеччини, Польщі і України – молодих людей, які найближчим часом будуть представляти не тільки майбутнє своєї країни, а й майбутнє Європи. Основне завдання школи полягає в зміцненні польсько-німецького примирення і спробувати перевести свої механізми для примирення польсько-українського. Побудова конструктивних міжнародних відносин вимагає знань, навичок і досвіду. Таким чином, метою організаторів є дати учасникам знання, які сприятимуть розумінню німецько-польських відносин, польсько-українських і німецьких-український, і які враховуватиме, зокрема, історію регіону, етнічних відносин та існуючі соціально-політичні розбіжності. До цього знання можуть бути корисні повинні бути підкріплені науковими відповідних навичок, особливо в галузі комунікації (наприклад, навички ведення переговорів). Таке поєднання знань і навичок має стати основою для контактів молодих німців, поляків та українців, а також відправною точкою для створення відносин співробітництва.

Набір : У зв’язку з необхідністю оформлення віз, українські кандидати повинні заповнити бланк заяви до 13 жовтня 2014 р .

Для участі у відборі, будь ласка, прочитайте правила  і заповнити онлайн-форму.