Шановні колеги!
Запрошуємо Вас долучитися до групи,
яка виїжджає на стажування в Польщу
«Організація навчального процесу, програми підготовки,
інноваційні технології та наукова робота
в Wyższa Szkoła Biznesu – NationalLouis University»

Організатор заходу
Wyższa Szkoła Biznesu – NationalLouis University (м. Новий Сонч, Польща)

(очно-дистанційна форма 12 днів, 108 годин аудиторної та позааудиторної, у тому числі дистанційної, роботи)
9-20 січня 2018 р.
(09 січня – 16 січня – дистанційна робота,
17-20 січня – безпосереднє стажування в університеті на території Польщі)
УМОВИ УЧАСТІ
Передбачена участь лише у складі організованої групи. Вартість проходження стажування складає 130 євро (сплачується на рахунок університету по прибуттю). У вартість стажування входить лише саме стажування (презентації, різні види занять, консультації), університетський сертифікат про проходження стажування (108 годин) та програма стажування. Бажаючим надсилається примірник сертифікату та програми.
Оформлення відряджень відбувається за офіційним запрошенням Wyższa Szkoła Biznesu – NationalLouis University.
Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua).
Вартість послуг туроператора складає гривневий еквівалент 165 євро при сплаті до 08.12.2017 р. та 180 євро при сплаті після 09.12.2017 р., куди входить трансфер комфортабельним  автобусом за визначеним маршрутом, проживання в тризірковому готелі (три ночі) зі сніданками у двомісних номерах, оформлення полісу медичного страхування на період туру. Бажаючі можуть замовити проживання в одномісному номері за додаткову плату на рахунок туроператора «Алголь» (доплата складає гривневий еквівалент 60 євро). Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи сплачують лише вартість послуг туроператора.
Доплата за 1-12 місця в автобусі складає 10 євро.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК
Всі, хто планує взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 25.11.2017 р.!

З питань організованого виїзду консультування надається:
Ірина Максименко тел: +38 (095) 105 50 66email: confgalilei@ukr.net
З питань стажування контактна особа в Польщі:
Iwona Kawka, Biuro Współpracy Zagranicznej, e-mail: bwz@wsb-nlu.edu.pl