Міжнародна некомерційна організація, метою якої є розширення меж вищої освіти в світі. Університет пропонує безкоштовне навчання за програмами бакалавра – Business Administration і Computer Science. Дедлайн подачі заявок – 27 лютого 2014, початок навчання – квітень 2014 року.

University of the People (UoPeople) — світовий лідер в галузі онлайн освіти, вища школа на некомерційній основі. Безмежні можливості здобути конкурентну освіту через мережу інтернету з будь якої точки світу. UoPeople також являється першим в світовій практиці дистанційним університетом який надав можливість проходити повний курс вищої освіти. Навчання ведеться англійською мовою. Зараз університет навчає студентів майже з усіх країн, в тому числі і з України.

Програми навчання

Проводиться навчання за двома програмами:

Бізнес-управління (BA, Business Administration), диплом молодшого спеціаліста чи бакалавра.

Комп’ютерні науки (CS, Computer Science), диплом молодшого спеціаліста чи бакалавра.

UoP_1