Науково-освітній тур «Спадщина Нобеля» відбудеться 17-25 липня 2019 р. по маршруту: Львів-Варшава-Берлін-Копенгаген-Стокгольм-Рига-Вільнюс-Варшава-Люблін-Львів.

Під час туру, завдяки сприянню Асоціації SPACETIME, безкоштовна участь у науково-освітніх заходах:

–  участь в Академічному семінарі «Спадщина Нобеля», м. Стокгольм (проводить Асоціація SPACETIME).

Програма академічного семінару:

Пленарна доповідь «Альфред Нобель – фундатор глобалізації науки».

Панельна дискусія «Альфред Нобель: науковець, бізнесмен, філософ?»

Топ-питання для обговорення:

1)        Виробництво зброї та боротьба за мир: єдність та боротьба протилежностей.

2)        Людина-стартап: інтеграція науки та бізнесу.

3)        «Ідеальна держава» Альфреда Нобеля.

4)        Заповіт Нобеля: битва проти системи.

5)        Альфред Нобель – людина, яка змінила світ.

–   участь у семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованих кадрів у Вищій Школі Менеджменту в Варшаві»(з наданням сертифікату Вищої Школи Менеджменту в Варшаві);

–   відвідування 5 вищих навчальних закладів в Польщі, Німеччині, Швеції, Латвії та Литві;

–   4 науково-популярні лекції-екскурси дивовижними містами Європи;

–   5 лекцій по освітнім системам Польщі, Німеччини, Данії, Швеції та Латвії та Литви;

–   тематичні науково-популярні, історичні художні та історико-біографічні фільми з одночасним лекційним супроводженням під час руху автобусу.

Тур супроводжує експерт з освітніх систем країн Євросоюзу.

 

Також, за додаткову плату, бажаючі можуть пройти короткострокове науково-педагогічне стажування в одному з європейських ВНЗ.

 

ОСНОВНА ПРОГРАМА

1 день. 17 липня. Середа.

7.00 виїзд зі Львова. Переїзд у Варшаву. Дорогою лекція: «Система вищої освіти в Польщі: досвід, можливості, перспективи». Поселення. Вільний час. Ночівля в готелі.

2 день. 18 липня. Четвер.

Сніданок. Виселення. Варшава. Семінар «Досвід підготовки висококваліфікованих кадрів у Вищій Школі Менеджменту в Варшаві». Вільний час. Відвідування Національної галереї мистецтв (вхід вільний), за бажанням.Ночівля в готелі на шляху до Берліна на території Польщі.

3 день. 19 липня. П’ятниця.

Сніданок. Виселення. Прибуття в Берлін. Лекція-екскурс: «Гумбольдтський університет Берліна – науковий центр Європи XIX століття». Ночівля в готелі на шляху до Копенгагена на території Німеччини, планово Росток.

4 день. 20 липня. Субота.

Виселення. Сніданок.

09:00 поромна переправа Росток – Гедсер (триває 1 година 45 хв.). Прибуття в Копенгаген. Лекція-екскурс: «Серен К’єркеґор. Заключна ненаукова післямова». Відвідування Національної галереї Данії (вхід вільний) та Датського національного музею (вхід вільний), за бажанням. Близько 23:00 виїзд в Стокгольм. Переїзд по живописному Ересуннському мосту на територію Швеції.

Нічний переїзд до Стокгольма.

5 день. 21 липня. Неділя.

Прибуття в Стокгольм. Лекція-екскурс «Шляхом Нобеля». Відвідування Шведського національного музею (вхід вільний) та Музею середньовічного Стокгольму (вхід вільний), за бажанням. Вільний час. Поселення. Тематична вечеря «Нобелевська кухня» в знаменитому нобелевському ресторані Stadshuskällaren, за бажанням, (сплачується окремо, близько 30-40 євро). В цьому ресторані можна відвідати ті страви, які в різні часи подавались на нобелівські бенкети. Ночівля в готелі.

6 день. 22 липня. Понеділок.

Сніданок. Виселення. Стокгольм. Відвідування університету. Вільний час. Ночівля на морському лайнері до Риги.

7 день. 23 липня. Вівторок.

Сніданок. Прибуття в Ригу. Відвідування університету. Вільний час. Переїзд в напрямку Варшави з зупинкою у Вільнюсі на 3 години (презентація університету). Поселення на шляху до Варшави. Ночівля в готелі (район Сувалкі).

8 день. 24 липня. Середа.

Сніданок. Виселення. Варшава. Лекція-екскурс «Микола Коперник: людина, що випередила час». Вільний час. Переїзд у Люблін. Ночівля в готелі.

9 день. 25 липня. Четвер.

Сніданок. Виселення. Відвідування Любліна. Прибуття у Львів.

ФАКУЛЬТАТИВНА ПРОГРАМА

Під час туру можливе замовлення туристичній компанії факультативних екскурсій, факультативне відвідування музеїв, замків та т.і. Факультативи в основну програму не входять та сплачуються окремо. Перелік факультативних екскурсій надається туроператором разом з договором на обслуговування.

УМОВИ УЧАСТІ

Освітню складову подорожі в межах основної програми безкоштовно забезпечує Асоціація SPACETIME. Всі науково-освітні заходи в межах основної програми туру (семінари, лекції, презентації) відбуваються без будь-яких доплат.

Трансфер та проживання учасники забезпечують собі на основі самофінансування, через туристичну компанію «Алголь».

Вартість послуг туроператора складає: гривневий еквівалент 485 євро, куди входить трансфер за відповідним маршрутом комфортабельним автобусом європейського класу, забезпечення проживання в готелях 3 зірки зі сніданками (6 ночей) у двомісних номерах, переїзд на поромі Росток-Копенгаген, переїзд (ночівля) на кораблі Стокгольм-Рига (каюта на 4 особи), супроводження керівника-гіда на весь період туру. Доплата за 1-12 місця в автобусі – гривневий еквівалент 25 євро. Доплата за одномісне проживання в готелі гривневий еквівалент 150євро, доплата за одномісне розміщення в каюті 120 євро, доплата за двомісне розміщення в каюті 40 євро/особа. Факультативи та страхування у вартість не входять та сплачуються окремо.

Реєстрація до 20.06.2019.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSen_GdfEnKL_TaAszq6go-WifZKyFt-DDm_awkykxnvWO_PDA/viewform

або через сайт асоціації:

http://s-time.org/index.php/blog/2019-03-03-10-47-18/150-spadshchyna-nobelia