З 28 по 30 травня 2025 року в Будапешті (Угорщина) відбувся 16-й Міжнародний воркшоп LANDNET, організований Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) у межах технічної платформи з питань зеленої аграрної політики. Основна тема цьогорічного заходу – консолідація земель: європейський та глобальний досвід.
Новини
Вітаємо з ювілеєм шановну Мазикіну Ольгу Борисівну, доцента кафедри ГЕЗ!
20 травня професор, д.б.н., заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри геоекології і землеустрою Анатолій Михайлович ВОЛОХ взяв участь в якості спікера в: Програмі підвищення кваліфікації TechnoMay-2025 у дистанційному форматі для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, аспірантів, фахівців-практиків: «Трансформація енергетичних систем в контексті сталого розвитку» Програма «TechnoMay-2025» складалася з […]
На початку травня (07-09.05.2025 р.) в Івано-Франківській області (Верховинський район, с. Верхній Ясенів) відбувся семінар WWF-Україна та Верховинський Національний природний парк) в межах проектів «NatureFIRST» та «СОСО» на тему: «Проблеми та перспективи моніторингу та охорони бурого ведмедя (Ursus arctos L.) в контексті Національного Плану дій зі збереження виду в Україні (2021-2026 роки)» (рис. 1).
08 травня 2025 р. колектив кафедри геоекології і землеустрою разом зі здобувачами ОПП «Геодезія та землеустрій» прийняли участь у Круглому столі, організований Всеукраїнської громадською організацією «Асоціація фахівців землеустрою України» спільно з Громадською організацією «Асоціація сертифікованих геодезистів України».
2 травня 2025 року згідно затвердженого графіка на кафедрі геоекології і землеустрою відбулася атестація здобувача вищої освіти факультету АТЕ дуальної форми навчання за ІІ семестр 2024-2025 н. р. Смоляка Станіслава , магістра 1 курсу спеціальності Геодезія та землеустрій.
Нещодавно (28-30.04.2025 р.) у Рівненській області (Сарненський район, с. Чудель, урочище “Дубки”) відбувся семінар WWF-Україна та Рівненського природного заповідника в межах проектів «NatureFIRST» та «СОСО» на тему: «Проблеми та перспективи моніторингу та охорони рисі євразійської (Lynx lynx L.) в контексті Національного Плану дій зі збереження виду в Україні (2021-2026 роки)» (рис. 1).
Днями на кафедрі геоекології і землеустрої відбулося відкрите заняття для здобувачів першого бакалаврського рівня спеціальності Екологія. На захід було також запрошено колег з професорсько-викладацького складу кафедри і керівництва деканату та університету.
Щороку навесні в Україні проходить Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» – ініціатива, яка об’єднує громади, заклади освіти, підприємства та установи задля поліпшення стану навколишнього середовища.
8 квітня 2025 року у Варшаві відбулася робоча зустріч Анатолія Волоха, доктора біологічних наук, професора кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (Україна), та Вєслава Богдановича, професора Інституту зоології Польської академії наук, головного редактора Acta Chiropterologica, члена Групи спеціалістів МСОП із біології собачих ссавців (рис. 1).