13-14 березня 2018 року в м.Києві пройшла міжнародна науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти», в якій прийняла участь проф.Даценко Л.М.

30 березня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів на базі Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету проводилась науково-практична конференція «Меліорація та водовикористання – екологічна безпека водних об’єктів», в якій приймали участь проф.Даценко Л.М., доц.Сухаренко О.І., ас.Ганчук М.М., інженер Ангеловська А.О.

3 квітня 2018 року на кафедрі «Екологія та охорона навколишнього середовища» була проведена Всеукраїнська науково – технічна конференція магістрантів і студентів 2017-2018 н.р.

7-8 червня 2018 р. відбулася виставка-конференція «Агроекологічні аспекти виробництва та переробки продукції сільського господарства». Захід був організований інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України на базі Таврійського державного агротехнологічного університету. За матеріалами конференції був сформован електронний збірник тез.