2017 Харків. Всеукраїнська зоологічна конференція, в якій прийняв участь проф. Волох А.М.

2017 Запоріжжя. V Міжнародна  науково-практична конференція, в якій прийняв участь проф. Волох А.М.

21-23 вересня 2017р м. Зароріжжя Міжнародної науково-практичної конференції «Соціум і науки про Землю», в якій прийняла участь проф. Л.М. Даценко.

28-29 квітня 2017 р. м. Путила.  ІV Міжнародна  науково-практична конференція, в якій прийняла участь доцент Щербина В.В.

2017 рік. Всеукраїнська науково-практична інтернет конференція.  Методи доплерівської інтерферометрії контролю якості очищення стічних вод гальванічного виробництвав якій прийняв участь доцент Мовчан С.І.

2017 рік. ІV-а Всеукраїнька науково-технічна інтернет-конференція студентів та магістрантів «Проблеми механізації та електрифікації технологічних процесів», в якій прийняв участь доцент Мовчан С.І.

13-14 березня 2018 року в м.Києві пройшла міжнародна науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти», в якій прийняла участь проф.Даценко Л.М.

30 березня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів на базі Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету проводилась науково-практична конференція «Меліорація та водовикористання – екологічна безпека водних об’єктів», в якій приймали участь проф.Даценко Л.М., доц.Сухаренко О.І., ас.Ганчук М.М., інженер Ангеловська А.О.

3 квітня 2018 року на кафедрі «Екологія та охорона навколишнього середовища» була проведена Всеукраїнська науково – технічна конференція магістрантів і студентів 2017-2018 н.р.

7-8 червня 2018 р. відбулася виставка-конференція «Агроекологічні аспекти виробництва та переробки продукції сільського господарства». Захід був організований інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України на базі Таврійського державного агротехнологічного університету. За матеріалами конференції був сформован електронний збірник тез.

7-8 червня 2018 р. Мелітополь-Кирилівка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Агроекологічні аспекти виробництва та переробки продукції сільського господарства” , в якій прийняли участь проф. Л.М. Даценко, інж. А.О. Ангеловська. Еколого-геоморфологічні умови Північно-Західного Приазов’я.

24-26 січня 2018 р. Мелітополь. Х Міжнародна інтернет-конференція. Соціальні та екологічні технології: актуальні проблеми теорії і практики, в якій прийняла участь доцент кафедри Тарусова Н.В..Мінливість морфологічних характеристик однорічних пагонів Betula Pendula L. в умовах техногенного забруднення Запорізької області

24-26 січня 2018 р. Мелітополь. Х міжнародна інтернет-конференція. Соціальні та екологічні технології: актуальні проблеми теорії і практики, в якій прийняла участь Тарусова Н.В..Екологічні аспекти здорового харчування населення міста Мелітополя.

19-23 листопада 2018 р., Мелітополь. Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів ТДАТУ (присвячується 80-річчю Запорізької області), в якій прийняли участь доц. Щербина В.В., ас.Ганчук М.Масис. Антоновський О.Г.

15 травня 2018 р. Всеукраїнська наукова конференція молодих учених, в якій прийняла участь Щербина В.В.  Асоційованість водорості Microcoleus vaginatus з іншими представниками альгоугруповань меліорованих агроценозів зони типового землекористування “Асканія-Нова”

22 березня 2018р. Київ. Міжнародна науково-практична конференція «Природа для води»присвячена Всесвітньому дню водних ресурсів, в якій прийняла участь ас. Cкиба В.П.