17 червня 2020 р. у режимі ZOOM-конференції, під головуванням в.о. завідувача кафедри геоекології і землеустрою Сергія Мовчана, який на громадських засадах очолює Басейнову раду річок Приазов’я, було проведено чергове засідання цієї громадської організації.

Асистент кафедри геоекології і землеустрою Вікторія Скиба прийняла участь в онлайн конференції присвяченій Дню науки України.  У рамках щорічного Фестивалю науки Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне), на базі кафедри екології, ТЗНС та ЛГ 7 травня 2020 року,  відбулась науково-практична конференція «Охорона та раціональне використання природних ресурсів Полісся України в контексті сталого розвитку».

День річки Молочна 21.0

Вийшла друком монографія “Вирощування диких копитних” доктора біологічних наук, професора Анатолія Михайловича Волоха.

Вирощування диких копитних: монографія / А.М. Волох. – Херсон: Оллі-Плюс, 2019. – 400с.

Монографія містить наступні розділи: історія вирощування диких тварин, законодавство щодо їх вирощування, біологічні особливості копитних, вольєри та їх облаштування, технологія розведення диких копитних, використання копитних та їх продукція, управління розведенням.

Вйшла друком колективна монографія, до якої увійшла публікація викладачів кафедри
THE CONTINGENCY OF AGROLANDSCAPES ACCORDING TO ECOLOGICAL-AGROCHEMICAL INDICES AND PERSPECTIVES OF SELECTING TRADITIONAL AGRICULTURAL CROPS IN EASTERN PODILLIA, UKRAINE V. ShcherbinaM. Ganchuk New stages of development of modern science in Ukraine and EU countries: monograph / edited by authors. – 7th ed. – Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2019. – 474 p.

10 грудня заступник начальника науково-дослідного відділу Приазовського НПП, викладач кафедри ГЕЗ Олександр Антоновський взяв участь у виставці кращих практик та презентації книги «10 років надихаємо на зміни» за Програмою розвитку ООН (ПРООН-ГЕФ) в м. Києві. Програма є корпоративною програмою Глобального екологічного фонду (ГЕФ), впроваджується Програмою Розвитку ООН (ПРООН) та виконується Організацією ООН з питань впровадження проектів (UNOPS).

8-11 жовтня 2019 року на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася X щорічна Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми геології фанерозою України». До складу оргкомітету конференції увійшла завідувачка кафедри геоекології і землеустрою, доктор геологічних наук, професор Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного Людмила Даценко.

У жовтні 2019 року в освітній процес було здійснено оновлення впроваджень нових розробок викладачів кафедри геоекології та землеустрою за ОП 101 ЕкологіяОП 193 Геодезія та землеустрій, а також  в рамках студоцентрованого підходу навчання розробок студентської академічної спільноти.

20.11.12019 року на кафедрі ГЕЗ пройшла студентська конференція, в якій прийняли участь студенти ТДАТУ та запрошені доповідачі з Комунального закладу «Центр позашкільної освіти», ВСП «Орехівський коледж ТДАТУ, ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», Житомирського національного агроекологічного університету, НВО «Гімназія-МАН №1 «Таврія».

На кафедрі ГЕЗ  22-24 січня 2019 року в м. Мелітополь пройшла ХІ Міжнародна Інтернет-конференція .Соціальні та екологічні технології: актуальні проблеми теорії і практики : матеріали ХІ Міжнародної інтернет-конференція, в якій прийняла участь доцент  Н.В. Тарусова ЕКОЛОГО-ФАУНІСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОПУЛЯЦІЙ ТУРУНІВ (CARABIDAE, COLEOPTERA) МІСТА МЕЛІТОПОЛЬ.

2019 рік І Міжнародна науково-практична конференція. Вінницька академія неперервної освіти. В конференції прийняв участь  прийняв участь асистент Ганчук М.М. Сучасний стан вмісту гумусу в грунтах Вінниччини.