26 листопада колектив кафедри “Іноземні мови” вітав учасників, найкращих доповідачів та опонентів

постер-сесії (19.11.2019) та 3 англомовних секцій:

INFORMATION AND COMMUNICATION TECHNOLOGIES” (19.11.2019),

ISSUES AND TRENDS IN MODERN ECONOMY” (20.11. 2019),

AGRONOMY AND ENGINEERING: CRITICAL ISSUES” (21.11. 2019).

Учасники постер-сесії традиційно “відстоювали” свої напрацювання, адже їм доводилося прямо у холі кафедри спонтанно відповідати на запитання тих відвідувачів, кого зацікавив саме їх постер. Атмосфера живого спілкування та невимушеності якнайкраще сприяє обміну новими ідеями, віднайденню підтримки та поширенню дослідницького захвату.

Цього року на розсуд студентів та викладачів університету було представлено 19 яскравих постерів, автори яких з честю презентували  свої ідеї англійською.

У форматі класичних засідань секцій наукових  конференцій 28 доповідачів з презентациями у форматах pptx  та prezi протягом 3х днів представляли наукові проекти та дослідження з загальнозначущих та професійно-орієнтованих тем – жодна доповідь не залишила аудиторію байдужою, адже додаткові запитання лунали тим частіше, чим цікавішою була попередня відповідь.

26 листопада усі учасники отримали сертифікати: сертифікат учасника конференції, сертифікати за генерування дискусії (найбільш зацікавленим опонентам та учасникам, які ставили найбільшу кількість та найцікавіші питання доповідачам), і, звісно, сертифікати за найкращі доповіді – цього року у трьох секціях одразу 4 переможці: різниця у набраних балах була настільки малою, що одразу 2 учасники отримали перше місце у секції досліджень з галузей економіки.

Протоколи засідань 3х секцій англійської мови

Церемонію нагородження усіх англомовних учасників було проведено вперше, адже у попередні роки переможців та найкращих опонентів вітали  у день засідання секції. Проте цього року з ініціативи РМУС ТДАТУ було впроваджено нову систему присвоєння балів, яка вимагала точності і, зважаючи на велику кількість доповідачів, часу для підрахунку результатів. Як показала практика, зібрати англомовну еліту з числа молодих науковців разом було чудовою ідеєю – більше 50 студентів отримали сьогодні не лише оплески й сертифікати, а й можливість переконатися – серед студентів ТДАТУ наукові дослідження так само популярні, як і затребувана англійська мова.

Колектив кафедри пишається, що здобувачі освіти усіх рівнів із задоволенням займаються наукою під керівництвом викладачів з інших кафедр, коли їх підтримують консультанти з англійської мови, а також блискуче презентують результати досліджень під керівництвом викладачів кафедри “ІМ” у рамках роботи гуртків науково-технічного перекладу.

Ще раз вітаємо усіх, хто долучився до роботи конференції-2019 і запрошуємо до участі наступного року!

Ст. викладач кафедри “ІМ” Зайцева Н.В.