12-13 вересня 2023 р. відбулись робочі консультативні зустрічі представників Навчально-наукового центру зі здобувачами вищої освіти першого курсу освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» з питань роботи на Освітньому порталі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. З  початку повномасштабного вторгнення освітній процес в університеті проводиться виключно в дистанційному режимі, тож Освітній портал є саме тим ресурсом, функціонування  якого забезпечує безперервність та доступність вищої освіти для всіх учасників процесу, як для тих, що перебувають на окупованих територіях, у зоні бойових дій, так і для тих, які знаходяться на підконтрольній Україні території або за кордоном.

14

5

Начальник ННЦ Т.М. ШАРОВА та методист центру А.В. ЗЕМЛЯНСЬКИЙ продемонстрували в онлайн-режимі, як здобувачі освіти можуть знайти свої електронні навчальні курси на Освітньому порталі, де шукати різні види навчального-матеріалу на сторінці курсу та як прикріплювати завдання, ознайомили із особливостями функціонування журналу оцінок та можливими нюансами в налаштуванні завдань, які виконують студенти, з погляду розміру інформації, яку завантажують, та часових меж їх виконання, спроб проходження тестового контролю тощо.  Загалом на зустрічі були присутні більше 100 здобувачів освіти магістратури та більше 300 здобувачів бакалаврату.

Начальник центру інформаційних технологій І.Ю. МАНІТА дав відповіді на питання здобувачів щодо реєстрації на Освітньому порталі та доступу до нього, технічних питань користування ресурсом.

Такі зустрічі, ініційовані адміністрацією університету та начальником ННЦ, дають можливість безспосереднього спілкування між керівництвом факультетів, кураторами, здобувачами освіти та представниками структурних підрозділів, які допомагають налаштувати, забезпечити якісний освітній процес, зорієнтуватись новим членам університетської спільноти в роботі системи, адаптуватись у нових умовах.

Інформацію підготувала провідний фахівець ННЦ А.В. ЗЕМЛЯНСЬКА