авт. права    Для кожного науковця важливим є фіксування результатів своїх досліджень та визнання своєї пошукової діяльності. Не випадково одним зі складників рейтингу науково-педагогічного працівника, а далі – університету, є наявність документів, які підтверджують наукові досягнення співробітника, зокрема патентів на винаходи та свідоцтв про авторське право.

У серпні 2021 р. свідоцтва про авторське право на результати наукової діяльності у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного отримали викладачі кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, професор Шарова Т.М. та доцент Землянська А.В., а також в.о. завідувача кафедри комп’ютерних наук, доцент Шаров С.В.

Можливість для науково-педагогічних працівників захистити свою інтелектуальну працю та підтвердити у будь-який момент власне авторство сприяє поширенню й утвердженню в науково-освітніх колах культури академічної доброчесності.

Інформацію підготувала доцент Аліна Землянська