9 червня по 24 червня 2021 року викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного к.пед.н., доц. Галина ТАРАНЕНКО, к.псих.н., ст.викл. Лариса ЄРЕМЕНКО та к.іст.н., ст.викл. Володимир МИХАЙЛОВ пройшли стажування у Херсонському державному аграрно-економічному університеті.

Підвищення кваліфікації відбувалося за узгодженим планом з наступних дисциплін: «Саморозвиток та саморегуляція особистості», «Географія туризму та країнознавство», «Психологія», «Психологія управління», «Соціальна психологія та конфліктологія», «Психологія ефективної комунікації», «Психологія сприйняття та переробки інформації», «Історія України та краєзнавство», «Туристичне краєзнавство» тощо.

За підсумками проведеної роботи було впроваджено наступні результати у навчальний процес: удосконалено теоретичні аспекти висвітлення географії туризму та туристичного країнознавства за сучасних умов з урахуванням специфіки використання наявного ресурсного потенціалу та глобалізації туристичного бізнесу; оптимізовано наукові засади висвітлення географії туризму та розвитку міжнародного туризму, що базуються на принципах сталого розвитку та соціальної відповідальності; удосконалено теоретичні та практичні навички використання технологій саморозвитку та самореалізації особистості, науково обґрунтовано переваги та недоліки використання на практиці технологій саморозвитку та самореалізації особистості; удосконалено теоретичні та практичні аспекти формування навичок ефективної комунікації, соціально-психологічної обізнаності,  конфліктологічної компетентності і розуміння психологічних законів сприйняття та переробки інформації у здобувачів вищої освіти, які базуються на вмінні орієнтуватися в психології людей, що є одним з найважливіших показників професіоналізму і конкурентоспроможності фахівця нового покоління тощо.

Після звітування та обговорення результатів підвищення кваліфікації на кафедрі, викладачі отримали свідоцтва державного зразка.

Інформаційний супровід:

к.пед.н., доцент кафедри

суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ

Галина ТАРАНЕНКО

свiдоцтво_про_пiдвищення_квалiфiкацii_Еременко_ свiдоцтво_про_пiдвищення_квалiфiкацii_Михайлов_ свiдоцтво_про_пiдвищення_квалiфiкацii_Тараненко_