1    31 березня 2021 року студенти 31 МК та 1сМК групи разом із викладачем Адамович А.Є. у рамках вивчення дисципліни «Мистецтво ведення переговорів» взяли участь у on-line події, що відбулась за сприяння Українського центру медіації (Ukrainian Mediation Center).

Вебінар «Історія однієї бізнес-медіації: чому це працює?» був присвячений таким питанням:

хто такий медіатор,

причини конфліктів, що виникають між партнерами;

особливості вдалого посередництва.

Студенти удосконалили знання про специфіку вирішення конфліктів, складові та етапи процесу переговорів, роль посередника в них. Лектор Галина Єрьоменко (СЕО Українського центру медіації, к.юр.н., сертифікований медіатор та тренер медіаторів (CERD, Greate Britain), бізнес-медіатор Мюнхенської ТПП (Німеччина) надала докладну інформацію про дію Центру, визначила основні завдання медіатора. Також присутні познайомились з медіаторами, які продемонстрували на практиці власні знання і вміння. На вечірній події вівся діалог про певні складники медіації, які допомагають знайти справедливе рішення для кожного із партнерів.

Також зазначалось і про можливості, які надає спільний проєкт Українського центру медіації та Мюнхеньскої  Акаемії ТПП «Бізнас-медіатор».

Сподіваємось і на подальші змістовні зустрічі.

За інформацією к.філол.н., доц. Адамович Анастасіі

2jpg34