Новое изображение   10 листопада 2023 р. доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук А.В. ЗЕМЛЯНСЬКА взяла участь у круглому столі “Війна. Мир. Безпека”, організованому кафедрою міжнародних відносин та суспільно-гуманітарних дисциплін Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Філологи, історики, політологи розглядали різні аспекти сучасної російсько-української війни в ретроспективі українських суспільно-історичних процесів та перспективі з погляду міжнародної політики, рівня згуртованості соціуму, дотримання курсу державної стратегії розвитку країни тощо.

Доцент А.В. Землянська розповіла у своїй доповіді про згуртованість Мелітопольської громади в умовах повномасштабного вторгнення й окупації, про досвід роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного як переміщеного закладу освіти; життєстійкість, незламність його колективу; продуктивність співпраці з міською владою та міжнародними партнерами.

Такі обговорення знайомлять із результатами вже наукового вивчення феномена війни, дають чітке розуміння процесів, що відбуваються, та дозволяють робити прогнози щодо їх розвитку.

Інформацію підготувала доцент А.В. Землянська