1 Certificate    17 лютого 2022 року доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ Галина ТАРАНЕНКО взяла участь у вебінарі Британської Ради “EdTech у вищій освіті – практичні поради”.

Під час вебінару спікери поділилися власним досвідом використання сучасних цифрових інструментів для викладання у вищій школі.

Під час вебінару була можливість почути практичні поради від спікерів:

Джона КОЛЛІКА – доктора, керівника відділу стратегічного планування у сфері освіти, Promethean,  який проаналізував навички студентів і викладачів майбутнього у світі, що змінюється;

Ксенії ТЮХМЕНЬОВОЇ – очільниці відділу міжнародних проектів НТУ «Дніпровська політехніка», яка поділилася практикою використання сучасних технологій викладання ц вищій школі;

Анастасії ЯКОВЕНКО – старшого викладача кафедри математики і фізики МДПУ ім. Б.Хмельницького, яка поділилася інноваційними методами викладання математики, які можна використати у викладанні гуманітарних наук.

Отримані практичні поради та знайомство з досвідом використання інноваційних технологій викладання у вищій школі є важливою складовою подальшого професійного зростання та поліпшення якості викладання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Інформаційний супровід:  к.пед.н. доц. Галина ТАРАНЕНКО