6 квітня 2020 року викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук Тараненко Г.Г. та Шлєіна Л.І. прослухали онлайн-курс «Академічна доброчесність в університеті» і у результаті проходження онлайн-тестування отримали сертифікати.

Курс складався з п’яти блоків:

• Що таке академічна доброчесність?
  • Що таке плагіат?
  • Як уникнути плагіату (академічне письмо)?
  • Якими є передумови створення доброчесного середовища в університеті (університетська автономія)?
  • Як створити доброчесне середовище в університеті?
     Лектором перших трьох блоків виступила Чуканова Світлана канд. пед. наук, Координатор Американської Бібліотеки імені Віктора Китастого при НаУКМА, старший викладач кафедри психології та педагогіки НаУКМА.
    Лектором останніх двох блоків виступив Квіт Сергій директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, PhD, професор НаУКМА.
    Академічна доброчесність – це основа якості освіти.
   Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність.
За матеріалами ст. викладача кафедри СГН Людмили Шлєіної

Тараненко_page-0001