photo_2020-04-30_17-57-14 (2)   Вже багато років у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного впроваджуються інструменти дистанційного навчання . І називається все це одним словом – «Moodle»(Навчально-інформаційний портал ТДАТУ). Там є все: програми, плани семінарських, лекції, завдання для самостійної роботи презентації, тести тощо. Платформа Moodle використовується для тестування, перевірки завдань самостійної та індивідуальної роботи. Ця освітня платформа дозволила вийти на карантин достойно підготовленими.

Без ніякого сумніву, ситуація з карантином показала нові потужні можливості віртуального (цифрового) навчання та переваги традиційного. Ми точно навчилися цінувати живе спілкування. Практика викладацької діяльності спонукає використовувати не лише платформу Moodle, а й долучитися до програм Zoom та ін. Це дозволяє чути голос, бачити посмішки та очі студентів у наш такий складний час.

30 квітня 2020 року викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук Шлєіною Л.І.  було проведено практичне заняття з дисципліни «Основи ораторського мистецтва» на платформі Zoom зі студентами 11 групи спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Під час заняття обговорені питання успішності студентів у період дистанційного навчання, умови проведення ПМК №2 та заліку з дисципліни.

Бажаємо здобувачам вищої освіти успіхів у навчанні!

photo_2020-04-30_17-57-12  photo_2020-04-30_17-57-14

За матеріалами ст. викладача кафедри СГН Людмили Шлєіної