clipboard_image_edf9421aca57d9caВідповідно до вимог сьогодення та необхідності організації подальшої навчальної та наукової роботи 28 жовтня було проведено on-line засідання кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. На зустрічі були присутні усі науково-педагогічні працівники. Кафедра продовжує проводити активну діяльність та налаштовувати ефективну роботу.

Під час засідання обговорювались важливі питання, а саме:

• результати перевірки навчально-методичного забезпечення;
  • стан наповнення і робота студентів на освітньому порталі ТДАТУ;
  • підготовка Всеукраїнської конференції «Наукові дослідження та інновації в галузі суспільно-гуманітарних наук» та ІХ науково-технічної конференції студентів та магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного;
  • підготовка та проведення предметних олімпіад та І етапу мовного конкурсу імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

Злагоджена робота колективу – запорука результату!

За матеріалами ст. викладача кафедри СГН Людмили Шлєіної