2     23 жовтня 2021 року доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Галина ТАРАНЕНКО взяла участь у освітянській (не)конференції Магістральний міні-EdCamp Melitopol Boarding Lуceum «Ми знаємо про успіх УСЕ».

На заході було презентовано особливу сесія від Edcamp Ukraine, три експертні паралелі та змістовна учительська паралель різноманітної тематики.

Приємним сюрпризом для команди, спікерського кола, учасників та учасниць магістрального міні-EdCamp Melitopol Boarding Lуceum стала зустріч з Оленою МАСАЛАТІНОЮ – віцеголовою Ради ГО «ЕдКемп Україна», співавторкою концепції реформи Нової української школи, переможницею Національної незалежної премії «Жінка України» в номінації «Освіта: середня». Зустріч пройшла у форматі запитання – відповідь.

На закритті усі учасники мали змогу обмінятися враженнями та емоціями від події.

Регіональна (не)конференція у форматі EdСamp є програмою підвищення кваліфікації, що відповідає усім вимогам МОН і засвідчується відповідним сертифікатом.

Інформаційний супровід:

Доцент кафедри СГН   Галина ТАРАНЕНКО