21-22 жовтня 2021 р. викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук доц. Галина ТАРАНЕНКО та доц. Ольга ПОПРАВКО взяли участь науково-практичній конференції «UKRAINIAN EDUCATION: AXIOLOGY OF THE EUROPEAN CHOICE», що проводився за підтримки Асоціації дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE), Інституту розвитку соціальної згуртованості та Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Конференція проводилася в межах імплементації проєкту Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) у співпраці з Проєктом Жанна Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку». Спікером програми була проф. Марья Нестерова, доктор філософських наук, професор, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, професор Кафедри Жана Монне  «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» та академічний координатор Жан Монне проєкту «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку».

На конференції було розглянуто важливі питання аксіологічної складової сучасної української освіти. Учасники ділилися теоретичним та практичним досвідом імплементації ціннісної складової в освітній простір сучасної вищої школи, зокрема у процесі викладання суспільно-гуманітарних дисциплін. Активне обговорення зазначених питання спонукає до подальших розвідок у напряму аксіологізації сучасного освітнього простору.

Інформаційний супровід:

к.пед.н., доцент кафедри СГН