Тільки уявіть собі, що зможете перетворити одне з ваших захоплень чи хобі в те, що змінить світ. Уявили? А тисячі підлітків з усього світу втілюють свої думки у реальність з моменту проведення першої олімпіади GoogleScienceFair у 2011 році та вже кинули виклик різноманітним проблемам сьогодення, таким як, ліки від грипу, більш ефективні способи боротьби з раком, екзоскелетна рукавичка, ліхтарик без батарейки, біопластик з бананових шкірок та ефективніші способи ведення сільського господарства. Юні українські вчені також долучалися до вирішення проблем людства, та увійшли до числа 15 фіналістів GoogleScienceFair 2012 року з проектом під назвою “Моє зелене місто”, присвяченого вивченню впливу вихлопних газів автомобілів на екологію великого міста на прикладі столиці України міста Києва.

Сьогодні, разом з нашими партнерами VirginGalactic, ScientificAmerican, LEGO Education та NationalGeographic ми відкриваємо четверту щорічну олімпіаду GoogleScienceFair та запрошуємо взяти участь всіх бажаючих віком від 13 до 18 років. Для того, щоб стати учасником конкурсу, вам потрібна лише зацікавленість та доступ до Інтернету. Прийом заявок триватиме до 12 травня 2014 року включно. А переможців буде оголошено 22 вересня 2014 року на заключній церемонії у головному офісі Google в Маунтін-В’ю, Каліфорнія.

Пам’ятайте, що саме ваш проект може допомогти вам здобути один з багатьох призів конкурсу. Цього року переможець отримає можливість приєднатися до команди VirginGalactic на космодромі в Нью-Мексико під час їхньої підготовки до польоту в космос та бути одним з перших, хто привітає космонавтів на Землі після повернення з космосу; 10-денну поїздку на Галапагоські острови разом з журналом NationalGeographic, а також річну підписку на електронну версію журналу ScientificAmerican для своєї школи. Переможці у кожній віковій категорії отримають можливість обрати у якості призу екскурсію на завод LEGO в Данії, дивовижний досвід в офісі Google або NationalGeographic.

Крім того, ми впроваджуємо дві нові нагороди для учасників GoogleScienceFair 2014, щоб відзначити ще більше талановитих дітей:

• TheComputerScienceAward – нагорода за інновації та передові досягнення у галузі інформатики.
  • LocalAwardWinners – будуть обрані серед учасників, чиї проекти спрямовані на вирішення локальних проблем.

Також цього року один з проектів, присвячений захисту навколишнього середовища, охорони здоров’я або охорони природних ресурсів знову отримає нагороду “Наука в дії” від журналу ScientificAmericanу розмірі 50 000 доларів США на розвиток свого проекту під керівництвом видання протягом року.

Приєднуйтесь до нас та слідкуйте за подіями змагання на нашій сторінці Google+, а також задавайте питання вченим під час наших Відеозустрічей у прямому ефірі. Якщо вам потрібна допомога, щоб розпочати власний проект, скористайтеся Генератором Ідей для натхнення.

Отже, прийшов час втілювати у життя всі свої ідеї, захоплення та вирішувати проблеми, що вас турбують найбільше. Саме ви можете змінити світ на краще!

Джерело: http://google-ukraine-blog.blogspot.co.uk