Станьте одним з 75 молодих людей, що просувають позитивні соціальні зміни. Розвивайте навички, необхідні для нашого настільки взаємозалежного світу в ході жвавих дискусій та інтерактивних семінарів, що проводяться Альянсом цивілізацій ООН і EF Education First.

Навички позитивного соціального зміни

Високо-інтерактивна програма дозволить учасникам поринути у сутність навичок необхідних для громадянина світу. Семінари і тренінги та дискусії за круглим столом допоможуть учасникам збільшити їх вплив як лідерів у своїй сфері.

Міжнародний кампус світового рівня

UNAOC – EF Summer School проводитиметься в історичному американському кампусі EF в Террітауна, штат Нью-Йорк. Учасників розмістять в центральному кампусі площею 25 акрів, що вміщає власні житлові приміщення, студентські лаунж-зали, фітнес-центр і басейн.

Відвідування штаб-квартири ООН в Нью-Йорку

Одним з основних моментів літньої школи цього року стане тур в штаб-квартиру ООН у Нью-Йорку під керівництвом гіда. Учасники школи відвідають Зал Генеральної асамблеї ООН, кілька виставок, присвячених історії ООН, в ході яких ознайомляться з методами рішення ООН таких проблем, як роззброєння, мир у всьому світі і безпеку.

Термін подачі заявок: 22 квітня 2014 в 23:59 Нью-Йорк за місцевим часом

Відкритий для: учасників віком від 18 до 35 років