Фонд Генріха Бьолля (Heinrich Boell Stiftung) повідомляє про прийом заявок для участі у конкурсі стипендій 2014 року.

Фонд щорічно виділяє близько 1000 стипендій для навчання з широкого спектру спеціальностей в бакалавраті, магістратурі та аспірантурі громадянам Німеччини й іноземцям. Пропонується два види стипендій:

• для студентів та випускників німецьких вузів, які планують продовжити навчання в університетах Німеччини та Євросоюзі,
  • для випускників закордонних вузів , які бажають продовжити навчання в університетах Німеччини.

Студенти бакалаврату та магістратури можуть подавати заявки на участь у конкурсі стипендій до початку навчання або протягом перших трьох семестрів. Аспіранти для участі в конкурсі повинні надати документи, що підтверджують факт зарахування до аспірантури німецького вузу або вузу країни, що входить до складу ЄС.

Перевагою у конкурсному відборі користуються

• студенти, які отримують першу вищу освіту,
  • мігранти,
  • навчаються у вузах з прикладних спеціальностях (“Fachhochschulen”)
  • навчаються за спеціальностями MINT (математика, інформатика, природничі та технічні науки), за спеціальностями, які мають відношення до охорони навколишнього середовища (дослідження клімату, поновлювані джерела енергії),
  • навчаються за спеціальністю “журналістика”.

Фокусної групою для стипендіальної програми фонду є іноземні фахівці, які навчаються або планують навчання в магістратурі або аспірантурі німецьких вузів, які є громадянами країн Центральної / Східної Європи, країн, що входили раніше до складу Радянського Союзу, країн Близького Сходу, Північної Африки, держав з перехідною економікою. Іноземні фахівці, що беруть участь у конкурсі стипендій, повинні мати щонайменше ступінь бакалавра і добре володіти німецькою мовою, оскільки співбесіду для стипендіатів проводиться німецькою .

Заявки від іноземців на участь у конкурсі стипендій 2014 приймаються до 1 березня 2014 року.

Детальніше – http://www.boell.de/en/navigation/application-1678.html