Запрошуємо вас до участі у міжнародній конференції, яка організована спільно з Бердянським державним педагогічним університетом, Вищою школою економіки і державного управління в Братиславі, Донбаським державним педагогічним університетом, Інститутом дослідження просторового розвитку, Інститутом підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», Національним університетом цивільного захисту України, Одеським національним політехнічним університетом, Сумським державним педагогічним університетом ім. А. С. Макаренка, Українською інженерно-педагогічною академією, Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка, Центральноукраїнським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка, Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, студенти, фахівці з інноваційних та інформаційних технологій в розвитку різних сфер сучасного суспільства. Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також взяти участь в дискусіях. Статті будуть опубліковані в якості підрозділів рецензованої колективної монографії (електронна версія).

Дата проведення23-24 вересня 2019 р.

Тип конференціїміжнародна

Робочі мови конференціїпольська, англійська, українська, російська

Місце проведенняВища технічна школа в Катовіце, вул. Рольна, 43, Катовіце, Польща

Секції конференції:

1. Інформаційні та інноваційні технології в освіті
  2. Інформаційні та інноваційні технології в економіці і управлінні
  3. Інформаційні та інноваційні технології в житті суспільства

За результатами роботи конференції буде опублікована електронна версія колективної монографії. Колективній монографії буде присвоєно ISBN. Після підписання угод з видавництвом кожним автором / співавтором колективна монографія буде оприлюднена на сайті Вищої технічної школи в Катовіце.

Реєстраційний внесок за очну участь в конференції становить 200 PLN (870 грн. / 50 Є / 60 USD). Реєстраційний внесок за дистанційну участь в конференції становить 120 PLN (570 грн. / 30 Є / 35 USD). Реєстраційний внесок використовується для часткового покриття витрат на підготовку та проведення конференції та публікацію колективної монографії.

Для участі в конференції необхідно до 5 серпня 2019 р. надіслати до організаційного комітету на електронну адресу wst.nauka@gmail.com наступне:

• заявка на участь в конференції (для кожного автора / співавтора заповнюється окрема заявка, які необхідно відправити одним файлом!);
  • стаття;
  • копію квитанції оплати організаційного внеску.

Додаткові події:

екскурсія по ВТШ