Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дата проведення: 09 вересня – 27 вересня 2019 року.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 108 годин усім учасникам стажування. Навчання на етапі модуль 1 та модуль 2 буде відбуватись на англійській мові, під час участі у модулі 3 англійська мова з перекладом.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ СТАЖУВАННЯ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить: стажування, сертифікат від Економічного Університету в Кракові, проживання в двомісному номері (три ночі зі сніданками), екскурсійна програма та медичне страхування становить 285 євро (235 євро + 50 євро сплачується у гривневому еквіваленті).

При потребі оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розселення, програми стажування та запрошень: Панкратова Ольга,

тел.: +38 044 333 9189; + 38063 333 9152; +38073 033 2797

e-mail: mail.elpd@gmail.com

За більш детальною інформацією щодо програми стажування звертатися до відділу міжнародних зв‘язків.