Інститут економічних досліджень-Європа зробила свій літній семінар у Гуммерсбах, Німеччина місцем для студентів, зацікавлених в ідеях свободи. Між 20 і 26 липня 2014 року, разом з нашими партнерами Фондом Фрідріха Науманна за Свободу та Інститутом конкурентного підприємництва, ми знов зустрінемось у місці де, протягом багатьох років численні молоді уми дізналися про свободу і створювали міцну дружбу.

ІЕД-Європа пропонує вам міждисциплінарне введення в традиції класичної ліберальної думки. Охоплені такі предмети як економіка, історія, моральна і політична філософія, право, юриспруденція. Викладачі та програма скоро будуть доступні.

Основна мета полягає в підході до цих питань з ліберальної точки зору. Семінари є унікальною можливістю для підвищення вашого розуміння класичних ліберальних принципів прав особистості, приватної власності і вільного ринку та їх застосування до сучасних проблем.
Участь безкоштовна!

Детальніше на http://ies-europe.org/viewLiberalism.php?menu_id=119&article_id=329#.U2SmrPl_t8F