Запрошуємо викладачів університету взяти участь в онлайн-стажуванні у Вищій школі управління охороною праці, м.Катовице.
Тема: Забезпечення якості освіти у Вищих навчальних закладах.
Кількість годин: загальна – 180 годин (6 ECTS), в т.ч. 40 год. – у синхронній формі на платформі MS Teams, 40 год. – виконання проектних завдань, 100 год. – у асинхронній формі на платформі дистанційного навчання ВШУОП Moodle.
Термін стажування: 1 червня – 30 вересня 2021 р. (з перервою на відпустки у серпні)
По завершенню учасники отримують сертифікат (польською мовою), довідку про проходження стажування з програмою стажування (польською, англійською і українською мовами).
Для участі у стажуванні необхідно до 21 травня 2021 року на електронну адресу: okoshchenko@wszop.edu.pl надіслати скан реєстраційної карти.
Вартість стажування – 150 євро.
За детальною інформацією щодо стажування звертатися до відділу міжнародних зв’язків університету.