Випускники (кандидати докторів наук), які зараз навчаються в докторських програмах з різних країн та у всьому світі, запрошуються подати заявку на отримання стипендій у Єльському університеті . Ці стипендії підтримують аспірантів, які бажають використовувати збірники бібліотеки Бейнеке як основний ресурс для їхніх дисертаційних досліджень. Заявки можна знайти на веб-сайтах Yale Grants and Fellowships.

Термін подачі заявки: до 1 листопада 2017 року на період з 1 червня по 31 серпня 2018 року

Бібліотека Бейнеке пропонує обмежене число стипендій для абітурієнтів, які не є випускниками єльського університету (аспіранти) та які хочуть провести попередні дослідження для їхньої дисертації або докторської. На ці стипендії дуже великий конкурс. Будуть розглядатися лише ті заявники, які демонструють необхідність у поглиблених консультацій з матеріалами Бейнеке.

Стипендії на один, два, або три місяці повинні розпочатися з 1 червня по 31 серпня 2017 року. Стипендії покривають туристичні витрати в Нью-Хейвен та назад, а також прожитковий мінімум у розмірі 3000 доларів на місяць.

Очікується, що переможці перебуватимуть у резиденції протягом періоду їх нагородження та запрошуються до участі в діяльності Єльського університету. Зверніть увагу, що відвідуваність буде перевірено, і стипендії будуть скоректовані, щоб відобразити скорочений період досліджень. Роздільні стипендії не будуть надаватися. Переможці стипендії обов’язково не можуть мати одночасно викладацьких посад чи жодних іншіх стипендій.

Наприкінці дослідницького періоду стипендіатам також пропонується навести короткий відгук, в якому вказується, як ця стипендія допомогла у досягненні цілей дослідження.