У 2017 році відбувся ІІI Всеукраїнський конкурс «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2017». Переможці І-го етапу конкурсу в кожній номінації були нагороджені грамотами, а переможці ІІ-го туру отримали почесні дипломи та подарунки. Студенти факультету АТЕ ТДАТ Піньковька Анастасія та Алімова Ірина (науковий керівник – к.б.н. В.В. Щербина) прийняла активну участь у цьому конкурсі зі спільною науковою роботою та стали переможцями ІІ-го туру у номінації «Оцінка стану довкілля, екологічні бази даних та прогнозування розвитку природно-техногенних процесів» Весь колектив кафедри висловлює щиру подяку студентам та науковому керівнику які здобули почесну перемогу у зазначеному конкурсі.

Валентина Щербина

изображение_viber_2020-11-14_16-11-59 МП (1)-2_page-0001